KOJA
KOJA
CZCZ    ENEN
 

 

Hlavní produkty  -  Dispečerská zařízení  -  Řídící technologie dispečinku

 
Srdce systému   / Řídicí technologie dispečerského centra

Běžnému návštěvníkovi dispečerského centra je řídicí technologie skryta. Většinou je řidicí technologie umístěna do místnosti technologie, kde je zajištěna řada parametrů potřebných pro spolehlivý chod příslušného zařízení (například teplota, zálohované napájení, různé ochrany, zákaz vstupu nepovolaných osob, atd.)

Technologii pro řízení dispečerského centra navrhujeme a relizujeme do stojanů (skříňí), do kterých se montují jednotlivé bloky systému. Počítače, záložní zdroje, zesilovače, telefonní ústředny, příslušná rozhraní, ventilace atd. Celý systém je modulární využívající koncepce 19" modulů. Jednotlivé stojany se sdružují do příslušných skupin (například farmy serverů, stojany radiových komunikací atd.).

Řídicí technologie KOJA odpovídá požadavkům na bezpečnost a ochranu investic. Pro Vaše dispečerské centrum navrhneme, vyrobíme a dodáme řídicí technologii podle požadovaných specifikací. Jsme připraveni Vám nabídnout řešení podle různých kritérií. Ceny, technických parametrů, funkce atd. Většinou se hledná průnik všech parametrů se zaměřením na jednu nebo více oblastí. Například cenu zařízení, spolehlivost provozu, nízké provozní náklady atd.

Řídicí technologie KOJA je plně dohledována a podporována dálkovou správou systému s bezpečným připojenim.

Pro umístění technologie jsme připraveni Vám navrhnout a realizovat místnost technologie s potřebnými stavebními úpravami (dvojitá technologická podlaha, podhledový strop, zabezpečení vstupu, klimatizace, požární zabezpečení atd.)

© 2019 KOJA, spol. s r.o., Všechna práva vyhrazena.  |  e-mail: koja@koja.eu