Hlavní produkty  -  Dispečerská zařízení  -  Dispečerské centrum

Dispečerské stolní sestavy  / Dispečerské centrum

Dispečerská centra vybavujeme stoly vyráběnými na zakázku. Používáme stoly předních světových výrobců. Tyto stoly jsou vyráběny dle našich návrhů, podle potřeb a přání zákazníka. Dnes se přednostně specializujeme na stolní dispečerké sestavy od firmy Evans Consoles Corporation /Calgary, Canada/ s kterou úzce spolupracujeme.

Důležitým prvkem dispečerského sálu jsou console (stoly) na kterých dispečeři pracují mnoho hodin. Dispečerské stolní sestavy musí splňovat náročná kritéria jak z praktického, estetického, ale i výtvarného hlediska. Námi dodávané stoly umožňují praktické umístění vybavení stolu /jako jsou monitory, klávesnice, telefony, radiostanice, speciální panely, osvětlení, rozvody kabeláže, rozvody vzduchotechniky atd./ Console splňují požadavky na ergonometrii, snadný přístup a rychlý servisní přístup a také umožňují budoucí změny /například zvětšení pracovní plochy, změny v počtu pracovišť atd./.   Nabízíme:
- technickou pomoc při koncepčním návrhu dispečinku
- ergonometrické řešení stolních dispečerských sestav
- návrh osvětlení nejen stolu, ale i celého dispečerského centra
- široký výběr materiálu, barev /použité materiály jsou certifikované/
- kompletní vizualizaci dispečerského centra /jak bude vypadat v příslušném interieru/ Ilustrační foto.
Vizualizace - návrh řešení pro konkrétního zákazníka.   Foto 4
Systémová integrace - rozdělení v dispečerském systému KOJA. Foto 5 ukazuje několik modifikací stolu typu KOJA-KREIS.

Snímek 1 zobrazuje velký stůl s nastavitelnou výškou hlavní pracovní desky a polohovatelnou pomocnou deskou pro monitory.
Snímek 2 zobrazuje velký a malý stůl s nastavitelnou výškou hlavní pracovní desky a polohovatelným ramenem pro monitory.
Snímek 3 zobrazuje malý stůl s nastavitelnou výškou hlavní pracovní desky a polohovatelnou pomocnou deskou pro monitory.
Snímek 4 zobrazuje detail polohovatelného ramena velkého stolu pro tři monitoty.
Snímek 5 zobrazuje detail polohovatelného ramena malého stolu pro dva monitoty. Na snímku je také dobře vidět ovládací panel pro výškové nastavení stolu. Dispečerský stůl (hlavní pracovní plochu) lze plynule nastavit pro jakoukoliv výšku pro sedícího nebo stojícího člověka. Dále je možné uložit nastavené výšky do paměti a

ZPĚT